Saab 9-3 Cabriolet
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-3 Cabriolet |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1983 ccm |
| Výkon motoru: | 112 kW / 150 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 240 Nm při 1800 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 90 x 78 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2610 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1720 x 4640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4450 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/60-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/60-R15 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |










