Saab 9-3 Sport Hatch
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-3 Sport Hatch |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2800 ccm |
| Výkon motoru: | 159 kW / 213 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 350 Nm při 2000 otáček |
| Velikost válce | 89 x 74.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 6-rychlostní automat anebo 6-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 30000 km |










