Saab 9-3 X
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-3 X |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2800 ccm |
| Výkon motoru: | 209 kW / 280 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 400 Nm při 1700 otáček |
| Velikost válce | 86.1 x 86 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1500 x 1830 x 4390 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4930 litrů |
| Objem nádrže: | 54 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/45-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/55-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 350 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 330 mm |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 250 km/h |










