Saab 9-5 2.0 T Ecopower Automatic
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 2.0 T Ecopower Automatic |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1983 ccm |
| Výkon motoru: | 130 kW / 175 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 349.85 Nm při 1800 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 90 x 78 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1800 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4450 litrů |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 210 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 11.6 s |








