Saab 9-5 2.0 T Wagon Automatic
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 2.0 T Wagon Automatic |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1984 ccm |
| Výkon motoru: | 112 kW / 150 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 240 Nm při 1800 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 90 x 78 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1500 x 1800 x 4810 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 200/50-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 210 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 11.6 s |








