Saab 9-5 2.2 D Estate
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 2.2 D Estate |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2171 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 117 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 280 Nm při 1500 otáček |
| Komprese: | 18.5:1 |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1510 x 1800 x 4820 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/65-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/65-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 20000 km |








