Saab 9-5 2.3 Arc
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 2.3 Arc |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2290 ccm |
| Výkon motoru: | 138 kW / 185 koní při 1800 otáček |
| Točivý moment: | 280 Nm při 1800 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 90 x 90 mm |
| Systém paliva: | Indirect injection, multi point |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1480 x 1800 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 500/944 litrů |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/55-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 230 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.6 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 9.4 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |








