Saab 9-5 2.3 T Aero
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 2.3 T Aero |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2290 ccm |
| Výkon motoru: | 186 kW / 250 koní při 5300 otáček |
| Točivý moment: | 350 Nm při 1900 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 90 x 90 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 98 |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 5-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1800 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 500/944 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2070 kg |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/45-ZR17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | ABS ABS |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 250 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 6.9 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 9 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |








