Saab 9-5 2.3 T SportWagon Arc
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 2.3 T SportWagon Arc |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2294 ccm |
| Výkon motoru: | 166 kW / 223 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 309.17 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 90 x 90 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1800 x 4840 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2747 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 1042/0 litrů |
| Objem nádrže: | 70 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/55-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 10.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.4 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |








