Saab 9-5 3.0 Vector Automatic
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 3.0 Vector Automatic |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2962 ccm |
| Výkon motoru: | 149 kW / 200 koní při 2500 otáček |
| Točivý moment: | 310 Nm při 2500 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 86 x 85 mm |
| Systém paliva: | Indirect injection, multi point |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1480 x 1800 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 500/944 litrů |
| Objem nádrže: | 75 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/65-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/55-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 235 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.9 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.3 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |








