Saab 9-5 SE
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-5 SE |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2958 ccm |
| Výkon motoru: | 151 kW / 203 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 310.52 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 90 x 78 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4450 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/50-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/55-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 226 km/h |








