Saab 900 2.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 900 2.0 |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1983 ccm |
| Výkon motoru: | 138 kW / 185 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 263 Nm při 2100 otáček |
| Velikost válce | 81.6 x 79.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2520 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1720 x 4640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4320 litrů |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

