Saab 900 SE
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 900 SE |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2290 ccm |
| Výkon motoru: | 169 kW / 227 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 349.85 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 90 x 78 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Objem pasažérského prostoru: | 3910 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

