Saab 900 Turbo SE Convertible
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 900 Turbo SE Convertible |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1985 ccm |
| Výkon motoru: | 169 kW / 226 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 342 Nm při 2100 otáček |
| Komprese: | 9.2:1 |
| Velikost válce | 90 x 78 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2610 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1720 x 4640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 120 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3910 litrů |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 211 km/h |

