Saab 9000 CSi 2.3 Turbo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9000 CSi 2.3 Turbo |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2290 ccm |
| Výkon motoru: | 151 kW / 203 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 323 Nm při 2000 otáček |
| Velikost válce | 90 x 90 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2670 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1780 x 4770 mm |
| Objem nádrže: | 66 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/65-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/65-R15 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 230 km/h |

