Saab Sonett II 1.5
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab Sonett II 1.5 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1498 ccm |
| Výkon motoru: | 48 kW / 65 koní při 4700 otáček |
| Točivý moment: | 115 Nm při 2500 otáček |
| Velikost válce | 90 x 58.9 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2160 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1170 x 1450 x 3790 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3110 litrů |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 155/80-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 155/80-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags.) |

