Saleen S 7
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saleen S 7 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Saleen |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 7010 ccm |
| Výkon motoru: | 411 kW / 551 koní při 6400 otáček |
| Točivý moment: | 711.9 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 105 x 101.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1050 x 2000 x 4780 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 110 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5370 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 270/30-R19 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

