Saleen S7 Twin Turbo
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saleen S7 Twin Turbo |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Saleen |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 6997 ccm |
| Výkon motoru: | 567 kW / 760 koní při 6300 otáček |
| Točivý moment: | 949.2 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 105 x 101.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1050 x 2000 x 4780 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 110 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5370 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 156/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1247 kg |
| Objem nádrže: | 72 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

