Samsung SM5
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Samsung SM5 |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Samsung |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1838 ccm |
| Výkon motoru: | 92 kW / 124 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 162 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 82.5 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1780 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4790 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/70-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/70-R14 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

