Samsung SM5 2.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Samsung SM5 2.0 |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Samsung |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1995 ccm |
| Výkon motoru: | 101 kW / 135 koní při 6400 otáček |
| Točivý moment: | 184 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 105 x 101.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1780 x 4830 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4790 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

