Saturn Curve
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn Curve |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2198 ccm |
| Výkon motoru: | 106 kW / 142 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 196.62 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










