Saturn ION 3 Quad Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn ION 3 Quad Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2196 ccm |
| Výkon motoru: | 106 kW / 143 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 196.62 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1730 x 4710 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2464 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 402/0 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/55-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 9.1 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 8.1 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 7.1 litrů na 100 kilometrů |

