Saturn Ion Quad Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn Ion Quad Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2189 ccm |
| Výkon motoru: | 104 kW / 140 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 197 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 86.1 x 94 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1730 x 4710 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4510 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

