Saturn Ion Red Line Quad Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn Ion Red Line Quad Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1998 ccm |
| Výkon motoru: | 155 kW / 208 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 271.2 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2640 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1730 x 4710 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2464 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 402/0 litrů |
| Objem nádrže: | 49 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 210/45-R17 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 10.2 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 9.4 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.1 litrů na 100 kilometrů |

