Saturn L
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn L |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2196 ccm |
| Výkon motoru: | 102 kW / 137 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 199 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 86 x 94.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1760 x 4840 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4730 litrů |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | P195/65-R1589 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | P205/65-R1592 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










