Saturn L 3.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn L 3.0 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2996 ccm |
| Výkon motoru: | 136 kW / 182 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 257 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 86 x 85 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1760 x 4840 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4730 litrů |
| Objem nádrže: | 59 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/55-R16 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










