Saturn L 300
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn L 300 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2962 ccm |
| Výkon motoru: | 138 kW / 185 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 257 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 86.1 x 85 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1760 x 4840 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4730 litrů |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










