Saturn Relay
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn Relay |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3496 ccm |
| Výkon motoru: | 149 kW / 200 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 298 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3050 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1740 x 1840 x 5110 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5570 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

