Saturn SC 1.9
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn SC 1.9 |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1901 ccm |
| Výkon motoru: | 92 kW / 124 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 165 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 82 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2610 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1350 x 1740 x 4590 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

