Saturn SC
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn SC |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1900 ccm |
| Výkon motoru: | 75 kW / 101 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 158 Nm při 2400 otáček |
| Velikost válce | 82 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2610 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1720 x 4580 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4440 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 170/70-R14 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

