Saturn SC
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn SC |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1901 ccm |
| Výkon motoru: | 75 kW / 101 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 154 Nm při 2400 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 82.1 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1350 x 1740 x 4590 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4730 litrů |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

