Saturn Sedan
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn Sedan |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1901 ccm |
| Výkon motoru: | 65 kW / 87 koní při 6800 otáček |
| Točivý moment: | 145 Nm při 4800 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 82 x 90 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2610 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1720 x 4490 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

