Saturn Vue 3.5 V6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saturn Vue 3.5 V6 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Saturn |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3474 ccm |
| Výkon motoru: | 189 kW / 253 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 328.15 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1700 x 1820 x 4610 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 210 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2747 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 872/0 litrů |
| Objem nádrže: | 61 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/60-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/60-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 11.9 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 10.4 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.6 litrů na 100 kilometrů |

