Sbarro Christelle
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Sbarro Christelle |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Sbarro |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3405 ccm |
| Výkon motoru: | 224 kW / 300 koní při 7200 otáček |
| Točivý moment: | 330 Nm při 4200 otáček |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

