Sbarro Millenium Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Sbarro Millenium Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Sbarro |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Výkon motoru: | 298 kW / 400 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 829.87 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

