Seat 124
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Seat 124 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Seat |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1197 ccm |
| Výkon motoru: | 48 kW / 65 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 90 Nm při 3700 otáček |
| Velikost válce | 76 x 84 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2430 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1620 x 4070 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3890 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

