Seat 127
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Seat 127 |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Seat |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 902 ccm |
| Výkon motoru: | 36 kW / 48 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 63 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 76 x 84 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2230 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1530 x 3600 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3390 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 130/80-SR13 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

