Seat 133
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Seat 133 |
| Datum uvedení na trh: | 1979 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Seat |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 843 ccm |
| Výkon motoru: | 25 kW / 34 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 55 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 76 x 84 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2030 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1430 x 3460 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2870 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

