Seat 1500
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Seat 1500 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Seat |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1481 ccm |
| Výkon motoru: | 54 kW / 72 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 47 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 76 x 84 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2660 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1480 x 1630 x 4470 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4290 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

