Simca 1100 Break
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Simca 1100 Break |
| Datum uvedení na trh: | 1977 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Simca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, příčný |
| Objem motoru: | 1118 ccm |
| Výkon motoru: | 45 kW / 60 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 86 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 74 x 65 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2530 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1590 x 3950 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3410 litrů |
| Objem nádrže: | 47 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 145/80-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 145/80-R13 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

