Simca 1301 Break
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Simca 1301 Break |
| Datum uvedení na trh: | 1974 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Simca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1290 ccm |
| Výkon motoru: | 39 kW / 52 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 100 Nm při 2400 otáček |
| Velikost válce | 74.1 x 75 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2530 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1410 x 1590 x 4330 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3980 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

