Simca 2 Litres
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Simca 2 Litres |
| Datum uvedení na trh: | 1977 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Simca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1981 ccm |
| Výkon motoru: | 34 kW / 45 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 66 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 68 x 65 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 3-rychlostní automat anebo 4-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2670 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1730 x 4530 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/80-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/80-R14 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

