Skoda 110 L
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Skoda 110 L |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Skoda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu, podélný |
| Objem motoru: | 988 ccm |
| Výkon motoru: | 33 kW / 44 koní při 4750 otáček |
| Točivý moment: | 70 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 8.3:1 |
| Velikost válce | 68 x 68 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1630 x 4170 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3880 litrů |
| Objem nádrže: | 31 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 155/80-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 155/80-R14 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

