Skoda 1202 Break
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Skoda 1202 Break |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Skoda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1174 ccm |
| Výkon motoru: | 35 kW / 47 koní při 4200 otáček |
| Točivý moment: | 84 Nm při 2500 otáček |
| Komprese: | 12:1 |
| Velikost válce | 72 x 75 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2690 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1590 x 1710 x 4490 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4560 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

