Skoda Octavia 1.2 Station Wagon
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Skoda Octavia 1.2 Station Wagon |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Skoda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1221 ccm |
| Výkon motoru: | 36 kW / 48 koní při 4500 otáček |
| Točivý moment: | 84 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 7.5:1 |
| Velikost válce | 72 x 75 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2400 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1610 x 4070 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3840 litrů |
| Objem nádrže: | 30 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










