Skoda Rapid R
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Skoda Rapid R |
| Datum uvedení na trh: | 1981 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Skoda |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vzadu |
| Objem motoru: | 1289 ccm |
| Výkon motoru: | 47 kW / 63 koní při 4750 otáček |
| Točivý moment: | 99 Nm při 2850 otáček |
| Komprese: | 9.7:1 |
| Velikost válce | 75.5 x 72 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1600 x 4170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3840 litrů |
| Objem nádrže: | 47 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

