Spyker C8 Double 12 S 4.0
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Spyker C8 Double 12 S 4.0 |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Spyker |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3999 ccm |
| Výkon motoru: | 298 kW / 400 koní při 7500 otáček |
| Točivý moment: | 481 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 84.5 x 93 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1260 x 1930 x 4590 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5130 litrů |
| Objem nádrže: | 100 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 356 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 330 mm |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Optional side air bags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 4.5 s |

