Steyr 126
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Steyr 126 |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Steyr |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 643 ccm |
| Výkon motoru: | 18 kW / 24 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 44 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 89 x 92.4 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1850 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1380 x 3060 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2530 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 135/80-R12 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 135/80-R12 |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

