Steyr G-series
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Steyr G-series |
| Datum uvedení na trh: | 1993 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Steyr |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2299 ccm |
| Výkon motoru: | 93 kW / 125 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 192 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 89 x 92.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1940 x 1770 x 4240 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4220 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

