Steyr G-series 3.0 D
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Steyr G-series 3.0 D |
| Datum uvedení na trh: | 1980 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Steyr |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 5 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2998 ccm |
| Výkon motoru: | 66 kW / 88 koní při 4400 otáček |
| Točivý moment: | 172 Nm při 2400 otáček |
| Velikost válce | 89 x 92.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2410 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1940 x 1770 x 4240 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4220 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |

